Karte nicht verfügbar

Date/Time:
22/02/2019
7:30 pm - 11:30 pm

Location:
Buřenice
TBA
Buřenice
Tschechische Republik


✖ WELICORUSS (RU) symphonic black metal
Tuto kapelu asi není třeba představovat: původně ruská, ale jíž pár let působící v České Republice symphonic-metalová smečka WELICORUSS! Ačkoli kapela působí na metalové scéně poměrně dlouho (v listopadu kluci oslavili krásných 10 let), po přestěhování zakladatele Alexeje Boganova do Prahy, kapela nabrala nový dech. Během necelých dvou let kapela odehrála koncerty skoro po celé Evropě s takovými velikáný jako Arkona, Varg, Nargaroth, Root atd. V roce 2015 jejich nové CD “Az Esm” získalo hodně vysoké hodnocení od mnoha hudebních kritiků z celého světa, a v prosinci téhož roku kapela vydává svůj oficiální videoklip k titulní skladbě “Az Esm.
http://bandzone.cz/welicorussofficial
________________________________
✖LADY KATE [Gothic – Heavy] Jihlava

Kapela Lady Kate byla založena v listopadu 2007.
V roce 2009 vydává své první CD s názvem ,, Forever “ , které dosahuje úspěchu na rádiu Gothic a rádiu RockMax. Již po dvou letech vystupuje na Noci Plné Hvězd v Třinci a témže roce zve do ČR německou kapelu Xandria . Po třech letech z rodinných a pracovních důvodů opouští kapelu klávesista Jaro Petrovič. V lednu 2010 kapela vydává své první DVD s názvem “ ROCK SHOW “ V dalších letech kapela koncertuje na festivalech, motosrazech a koncertech po celé ČR. Rok 2012 je pro kapelu zásadní, vychází nové cd s názvem
„The Power of Music“, ale zároveň dochází v kapele ke změnám, odchází zpěvačka Kateřina Slavětínská, na její místo se dostává zpěvačka Jana Monette a kapela míří na podium jednoho z největších festivalů v ČR ,, Masters of Rock 2012 “
Na podzim roku 2012 kapela po odchodu Tomáše Kantora posílila o nového kytaristu Jakuba Čudu a v roce 2013 přichází na pódium nová zpěvačka Štěpánka Schneiderová a kapela se pouští do nového klipu a přípravy CD.
V průběhu roku 2013 kapela hraje na koncertech, festivalech jak v ČR tak i v zahraničí (Ukrajina, Německo) a z podií se vždy vrací do studia a shromažďuje materiál na nové cd 2015. V polovině roku 2016 opouští kapelu z pracovních a časových důvodů Štepánka Schneiderová a do kapely přichází energická osobnost Anett Nosková a opět se připravuje nové CD a klip. Kapela se stala silným článkem, jak po lidské, tak i hudební stránce a vzájemná spolupráce má za výsedek nové album s názvem Tears of love, ke kterému v roce 2017 kapela připravila dva nové videoklipy, které si získali oblibu na TV Rebel a Rock rádiu. V této sestavě nadále kapela Lady Kate nadále aktivně koncertuje.